Október - 2020
H K S C P S V
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Korábbi szóbeli fordulók

2019

TDK 2019, Corvinus Egyetem – szóbeli fordulók zsűrijei szekciónként (időrendben)

szekció

időpont

helyszín

zsűritagok

hallgatói tag

Információmenedzsment szekció

május 3. (péntek) 12:00

S 121

Klimkó Gábor (elnök), Kovács Tibor, Varga Krisztián (szekciótitkár)

 

Európa szekció

május 6. (hétfő) 8:30

C 16

Nagy Sándor Gyula (elnök), Endrődi-Kovács Viktória, Almadi Sejla, Miklós Gábor (szekciótitkár)

Lackovich Anna

Politikatudomány – Politikaelmélet, nemzetközi és közpolitika szekció

május 6. (hétfő) 9:00

C 510

Gallai Sándor (elnök), Balázs Zoltán, Török Gábor (szekciótitkár)

Kulcsár Vivien

Szervezetfejlesztés szekció

május 6. (hétfő) 9:00

E 324

Primecz Henriett (elnök), Juhászné Dr. Klér Andrea, Sebők Marianna, Bácsi Katalin (szekciótitkár), Toarniczky Andrea

Földi Viktória

Agrárközgazdasági és vidékfejlesztési szekció

május 6. (hétfő) 13:30

E 67

Jámbor Attila (elnök), Kapronczai István, Török Áron (szekciótitkár), Rieger László

 

Nemzetközi gazdálkodás szekció

május 6. (hétfő) 14:00

E.3008

Kacsirek László (elnök), Miskolcziné Gábriel Mónika, Jenes Barbara (szekciótitkár), Mitev Ariel Zoltán

Bánki Dávid

Vezetés és szervezés, változásvezetés szekció

május 6. (hétfő) 14:00

E 3005

Révész Éva Erika (elnök), Vaszkun Balázs, Kováts Gergely Ferenc, Angyal Ádám, Takács Petra

 

Marketing-, média, designkommunikáció szekció

május 7. (kedd) 8:00

C.208

Cosovan Attila (elnök), Mitev Ariel Zoltán, Horváth Dóra (szekciótitkár), Ásványi Katalin

Bollók Máté

Nemzetközi tanulmányok szekció

május 7. (kedd) 8:00

C 664

Bradean Nelu (elnök), Szűcs Anita, Kelemen Zoltán

 

Economics szekció

május 7. (kedd) 9:00

E 2009

Berde Éva (elnök), Misz József, Kuncz Izabella (szekciótitkár)

Selmeczi-Tóth Ádám

Vállalkozásfejlesztés szekció

május 7. (kedd) 9:00

E 387

Fekete István (elnök), Virág Attila, Deutsch Nikolett, Blaskovics Bálint (szekciótitkár), Baji Csaba

 

Turizmus szekció

május 7. (kedd) 9:30

E 3005

Simon Judit (elnök), Kiss Kornélia (szekciótitkár), Sziva Ivett, Nyúl Erika

Palik Júlia

Vállalatgazdaságtan – Stratégia szekció

május 7. (kedd) 10:00

E 118.2

Stocker Miklós (elnök), Sebrek Szabolcs, Kazainé Ónodi Annamária (szekciótitkár), Szalay Zsuzsanna

Füredi Anita

Idősorok empirikus elemzése szekció

május 7. (kedd) 13:00

E 2009

Sugár András (elnök), Ferenci Tamás, Mák Fruzsina (szekciótitkár)

Csorba Norbert

Vállalatgazdaságtan – Sport szekció

május 7. (kedd) 13:00

E 118.2

András Krisztina (elnök), Kozma Miklós, Kazainé Ónodi Annamária (szekciótitkár), Kynsburg Zoltán

 

Informatika szekció

május 7. (kedd) 13:40

C 204

Szabó Zoltán (elnök), Láng Blanka (szekciótitkár), Mohácsi László

 

Fenntartható és társadalmilag felelős vállalatirányítás szekció

május 7. (kedd) 14:00

E 118.2

Csutora Mária (elnök), Vörösmarty Gyöngyi, Harangozó Gábor (szekciótitkár), Miklós Ilona

 

Közgazdálkodás és közpolitika szekció

május 7. (kedd) 14:00

E 277

Mike Károly (elnök), Vasa László, Petrovics Nándor (szekciótitkár)

 

Egészségügy-gazdaságtan szekció

május 7. (kedd) 15:00

E 218

Péntek Márta (elnök), Gulácsi László, Weszl Miklós, Brodszky Valentin Péter, Rencz Fanni (szekciótitkár)

Szabó Ákos

Földrajz – Helyi innovációk gazdaságföldrajza szekció

május 7. (kedd) 17:00

C 510

Tózsa István (elnök), Varga Ágnes, Jeney László (szekciótitkár), Forman Balázs

 

Intézmények és gazdasági viselkedés szekció

május 8. (szerda) 9:00

 

Hámori Balázs (elnök), Gedeon Péter, Székely-Doby András (szekciótitkár)

Schlett Bálint

Vállalkozás szekció

május 8. (szerda) 9:00

E 3005

Petheő Attila István (elnök), Mihalkovné dr. Szakács Katalin, Kerékgyártó Gábor (szekciótitkár)

 

Pénzügy szekció

május 8. (szerda) 10:00

E 283

Kürthy Gábor (elnök), Pesuth Tamás (szekciótitkár), Varga Erzsébet Teréz, Gelányi Ildikó, Kalfmann Petra

 

Társadalmi és gazdasági válságok szekció

május 8. (szerda) 10:00

E 2009

Surányi György (elnök), Felcsuti Péter, Pogány Ágnes, Madari Zoltán (szekciótitkár)

Németh András

Gazdaságpolitika és makroökonómia szekció

május 8. (szerda) 13:30

E.3005

Bod Péter Ákos (elnök), Andor László, Tőkés László, Németh András Olivér (szekciótitkár)

Granát Marcell

Szociológia szekció

május 8. (szerda) 13:30

C 557

Lengyel György (elnök), Nagy Beáta, Vicsek Lilla Mária (szekciótitkár)

 

Döntések, negyedik ipari forradalom, ellátási láncok szekció

május 8. (szerda) 14:00

E 118.2

Gelei Andrea (elnök), Gáspár Judit, Nagy Judit, Kiss János (szekciótitkár)

Kiss Olivér

HR szekció

május 9. (csütörtök) 8:30

C 104

Takács Sándor (elnök), Szilas Roland, Milassin Anda Nóra, Bácsi Katalin (szekciótitkár)

Kovács Regina

Politikatudomány – Választások, pártok, kampányok szekció

május 9. (csütörtök) 9:00

C 510

Gallai Sándor (elnök), Balázs Zoltán, Török Gábor (szekciótitkár)

Kulcsár Vivien

Felsőoktatás-menedzsment és felsőoktatás-policy szekció

május 9. (csütörtök) 9:30

E 3008

Temesi József (elnök), Derényi András, Kováts Gergely (szekciótitkár)

Vései Viktor

Gazdaságelemzés és gazdaságmodellezés szekció

május 9. (csütörtök) 9:50

C 107

Solymosi Tamás (elnök), Csekő Imre, Kánnai Zoltán, Csató László (szekciótitkár)

Bodrácska Márk

Földrajz – Okos és fenntartható fejlődési stratégiák szekció

május 9. (csütörtök) 10:00

C 665

Csutora Mária (elnök), Marjainé Szerényi Zsuzsanna, Lieszkovszky József, Jeney László Botond (szekciótitkár)

Németh András

Marketingkutatás és fogyasztói magatartás szekció

május 9. (csütörtök) 10:00

E 311

Kelemen Zita (elnök), Gáti Mirkó, Kasza- Kelemen Kata (szekciótitkár)

 

Statisztika és ökonometriai szekció

május 9. (csütörtök) 13:00

E 2009

Sugár András (elnök), Erdélyi Ajna, Mák Fruzsina (szekciótitkár)

Kurucz Alexandra

Befektetések és vállalati pénzügy szekció

május 9. (csütörtök) 15:30

E 277.1

Havran Dániel (elnök), Bihary Zsolt (szekciótitkár), Csóka Péter, Lovas Anita, Dömötör Barbara

 

Földrajz – Urbanizáció és hatékony közösségek szekció

május 9. (csütörtök) 17:00

C 510

Kocsis Tamás (elnök), Kocsis János Balázs, Márton András, Jeney László Botond (szekciótitkár)

 

Kommunikációelméleti szekció

május 10. (péntek) 9:00

C.314

Sass Judit (elnök), Bokor Tamás, Veszelszki Ágnes (szekciótitkár), Benczes Réka Ágnes, Pelle Veronika

Kovács Máté

Stratégiai és nemzetközi menedzsment szekció

május 10. (péntek) 9:00

E 342

Hortoványi Lilla (elnök), Mészáros Tamás, Füzes Péter, Felsmann Balázs (szekciótitkár)

 

Világgazdasági szekció

május 10. (péntek) 10:00

C 016

Magas István (elnök), Urbánné Mező Júlia, Almadi Sejla, Endrődi-Kovács Viktória (szekciótitkár)

 

Magatartástudományi szekció

május 10. (péntek) 13:00

C.314

Sass Judit (elnök), Bokor Tamás, Pelle Veronika, Veszelszki Ágnes (szekciótitkár), Deli Eszter

Kovács Máté

Pénzügyi és vezetői számvitel szekció

május 10. (péntek) 13:30

E 317.2

Gyenge Magdolna (elnök), Adorján Csaba (szekciótitkár)

 

Politikai gazdaságtan szekció

május 10. (péntek) 14:30

E 218

Tamás Pál (elnök), Trautmann László, Sárvári Balázs (szekciótitkár), Drabancz Áron István (szekciótitkár), Zsabka Zsolt

 

 

 

Utolsó frissítés: 2019.11.20.